Van sima víz. Van finom víz. Van ásványvíz. Van szódavíz. Sőt, ízesített szódavíz. De mindez semmi. Mert a rajongók az igazi vizet isszák csak.

Törökországban, ahol (szinte) minden ember fanatikus focirajongó, végül is nem meglepő, hogy van a sapka, sál, bögre és fonál mellett van rajongói víz is.
Az ellentábor szerint mindez csak sima víz. De a rajongók kísérlettel bizonyították, hogy ettől a víztől gyorsabban tudnak futni, jobban látnak, kitartóbbak, és még kapura is jobban tudnak rúgni.
A rajongók csak ezt isszák!,- Törökök és a foci VB (1.000)
- Anya, köss nekem egy Fenerbahçes sapkát! (1.000)
- Galatasaray sziget (1.000)
- Galatasarayos ház (1.000)
- Beşiktaş rajongók csak ilyet használnak (1.000)
- Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0 (RANDOM - 0.282)
Akkor én meg Sas tejet akarok inni! (Kartal süt).
Ezek szerint a Fenerbahçe szerzödött a Korusu-val. Nem mintha drukker lennék, de mi is Korusu-t iszunk itt lenn délen….
Buborékos vizet ott sem árulnak, igaz? Mert a mediterrán országokban ez nem szokás és nagyon helyesnek gondolom. A kólában lévő szénsav is zavarni szokott. A tesóm szokott ezen dühöngeni, hogy akkor minek ásványvizet venni, ha egyszer ma már minden szikvizet palackoznak? De úgy tűnik, hogy Törökországban is mindent el lehet adni. 😉
A buborékos vizet szódának hívják, ahogy mi is tettük nem olyan régen. Ilyet csak boltokban lehet venni, ellentétben a sima vízzel, amit viszont minden sarkon árulnak.
Vannak ízesített szódák is, amik között egészen jók is vannak. De inkább ajánlom a gazos nevezetű üdítőt, ami szintén egy ízesített szóda. Ezek nagyon finomak.
Szóda. Ez a szót kerestem. 💡 Nem beszélni madzsariul. 😎
Mióta török környezetben vagyok, több magyar szó vesz körbe, mint előtte 😀